brianmaldonado7 brianmaldonado7
  • 12-04-2017
  • Mathematics
contestada

Paco paid $2.99 for each mango-banana smoothie

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 12-04-2017
then paco payed $2.99
Answer Link
Cookiemonster2017
Cookiemonster2017 Cookiemonster2017
  • 12-04-2017
There is no Question here, but with the facts you provided, i would assume that he payed $2.99 for each mango-banana smoothie. I need a total amount of dollars to find out how many he bought. 
Answer Link

Otras preguntas

Write the sentence correctly: Me and my friends, we went to a exciting baseball game.
HELP 25 POINT WHO HELPS ME !!!! Directions: Read the excerpt below from MLK’s “I Have a Dream” speech. In 1:3:1 paragraph format, respond to the following pro
How can I quickly remember literary terms?
Can anyone explain this to me?? I’m confused
How do plants obtain nitrogen?They remove it from the air.They absorb it through their roots.They fix it in their leaves.They produce it in their stems.
Write an original line of poetry using personification to describe water in a river or stream.
What is Machiavelli’s advice to a leader who is confronted with doing the virtuous thing or the thing that best assures survival
which of these sentences below uses the word turned as a linking verb. A. The milk turned sour after sitting out on the counter all night. B. S
What effect do mass and distance have on the force of gravity?
Explain how a cube root is different from a square root.