midestiny09
midestiny09 midestiny09
  • 12-02-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost 1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges

Respuesta :

trissyrobby
trissyrobby trissyrobby
  • 12-02-2017
The answer would be 5.12 if im correct
Answer Link

Otras preguntas

What does blood deliver to every part of the body
what are the principal parts of a verb?
could you tell me what is a genre?
let A={0,1,2,3,4,6} and B={2,4,6,8} find a.)AnB             b.)AUB
how many tenths are in 15.03
what is a example of democracy?
what is an intentional fallacy?
why is citizen participation essential to the preservation of the us political system
My neighbour has lived all over the world. I asked how old are you? He said " I lived 1/4 of my life in China, 1/6 of my life in Vietnam, 1/2 of my life in Camb
How would you round off a number to one decimal place? For example would 67.39 become 67.4