dlilabell11
dlilabell11 dlilabell11
  • 10-04-2022
  • Mathematics
contestada

what the answer to this?

what the answer to this class=

Respuesta :

5215387
5215387 5215387
  • 10-04-2022

Answer:

1/5

Step-by-step explanation:

jack + 4 friends = 5 people

5 people would each get 1 slice

Answer Link

Otras preguntas

Dustin collects football cards. He sells some of his cards. The prices are listed here. $3, $5, $5, $8, $8, $10, $10, $10, $40 What is their mean (average) pric
When do you think that the Silver American Eagle will peak again, like it did in 2011? Do you think it would go back up? And how much do you think it will be wo
what is maltose... ?
where is nassal cavity located in our body.
How do I solve 5+ 5\5 + 5x5-5
( innovation in agriculture for sustainable future prospects and challenges ) paragraph      plz help me ...
What is hydrolisation
A gourment shop wants to mix coffe beans that cost $3.00 per pound with coffe beans that cost $4.25 per pound to create 25 pounds of a new blend that cost $3.50
How do I work out this problem, How many ways can the letters in the word "WISCONSIN" be arranged?
what does B.O.D.M.A.S. or B.E.D.M.A.S. mean?