mxlliebaea
mxlliebaea mxlliebaea
  • 10-02-2022
  • Mathematics
contestada

I need help I forgot all about this and I would appreciate it!

I need help I forgot all about this and I would appreciate it class=

Respuesta :

saxplayer2005 saxplayer2005
  • 10-02-2022

Answer:

$3.75

Step-by-step explanation:

You only have to multiply 3 pounds by the $1.25 to get the cost.

Answer Link

Otras preguntas

If a restaurant sells 210 pizzas per day and wants a ratio of 3 drinks sold per pizza, how many drinks would they need to sell?
although there are a limited number of amino acids, many different types of proteins exist because ? a: size if a given amino acid can very. b: chemical composi
What was Lincoln's attitude towards the defeat of the south during the civil war?
what things happen if you take the frog out of the food chain
How do you do the equation 3.25 divided by 5.2
A square has a side of s . Another square is formed that has sides one-third the length of the original square . What is the perimeter of the new square
If a restaurant sells 210 pizzas per day and wants a ratio of 3 drinks sold per pizza, how many drinks would they need to sell?
Suppose the circumference of a circle is 8π. What is its area?
Friction between a skateboard wheel and the surface produces             ?
Need help with this one.8 +  I  5x  -  3  I  >  10