mayag728683
mayag728683 mayag728683
  • 12-05-2021
  • History
contestada

Can someone please answer quick and correct

Can someone please answer quick and correct class=

Respuesta :

AJPsnowman
AJPsnowman AJPsnowman
  • 12-05-2021

Answer:

Don't get mad at me if I am  wrong but I think its the second one

Explanation:

Answer Link
kaydencelynn1273
kaydencelynn1273 kaydencelynn1273
  • 12-05-2021
it is the second one. the other person is also correct
Answer Link

Otras preguntas

If 3/4 pounds of Fudge coast $6. 75, how much does 1 pound cost. Write as an equation.
3 1. when the Mexican-American War ended, what modern day states did the U.S. get from Mexico in the Mexican Cession?
PLS I NEED HELP ASAP I DONT HAVE TIME IT ALSO DETECTS IF IT RIGHT OR WRONG.
Simplification ans of this questionn pleaseeeeee
Find the sum. + 6.8 + 0.74 A) 6.154 B) 7.414 C) 7.54 D) 7.64
Kyrie bought shoes that were $105. He used a coupon that took 30% off. The sales tax is 4.5%. What is the final cost of the shoes?
Solve the inequality for u. u + 6 < 22 simplify as much as possible. Thank you for helping! =D
of 450 town residents, 38% of them voted in a recent election for town council. how many voted in this election? 1) 152 2) 157 3) 164 4) 171 please hurry!!!
A narrow rectangular banner is 3 inches wide. It is 4 times as long as it is wide. Find the perimeter of the banner.
fifty 6th grade students chose to play outside for free time. this is 25% of the 6th grade class how many total students are there in the 6th grade?