896308 896308
  • 12-03-2021
  • Mathematics
contestada

if 8 apples cost 6$ how much does 1 apple cost

Respuesta :

27hlj00
27hlj00 27hlj00
  • 12-03-2021

Answer:

$0.75

Step-by-step explanation:

6 divided by 8

Answer Link
hdhshshshshps hdhshshshshps
  • 12-03-2021
$0.75 cuz i’m good at math
Answer Link

Otras preguntas

explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule