justicemjohnson1483 justicemjohnson1483
  • 12-02-2021
  • Mathematics
contestada

Frui o rama sells dried pineapple for per ounce magd spent a total of 2.65 on pineapple how many ounces did she buy

Respuesta :

orinpurple
orinpurple orinpurple
  • 12-02-2021

Answer:we need more info

Step-by-step explanation:how much does it cost per pound?

Answer Link

Otras preguntas

The Task: Choose one of the reasons why you should read poetry from the essay by Dan Chelotti. Write a paragraph of 50 to 100 words explaining why it resonates
Explain below and cite example In political studies globalization ideas have been significant in thinking about ideology and in political behavior in terms of i
2xy + 3(x3 + 2) x = 2, y = -2
HELP QUICK EASY Pi WORK PLEASE HELP QUICK
Nico is brainstorming reasons to support this claim for his argumentative essay. Bob Dylan deserved to win the Nobel Prize.
Decide if the following sentence is grammatically correct or incorrect. Ecoute ! Le professeur te parle. O Correct O Incorrect
Is this a rational or irrational number
Why does Charlie shoot Pete Van Horn?
Have you ever made a decision based on your feelings that you regretted later? Did emotions ever serve you well in making a decision
tristan has 12 ounces of coffee. he drinks 2 ounces. what is the percentage of ounces Tristan has left of his coffee​