Shirleythurmond57
Shirleythurmond57 Shirleythurmond57
  • 10-02-2021
  • Mathematics
contestada

ANSWER QUICK PLS ANSWER QUICK PLS
Pls answer all questions

ANSWER QUICK PLS ANSWER QUICK PLS Pls answer all questions class=

Respuesta :

ftcassandra03
ftcassandra03 ftcassandra03
  • 10-02-2021

Answer:

this is the closest i can get to the answer

1. 0.33/1 = 0.33

2. how much it costs per ounce

3. it represents the facts that it costs 0.33 per ounce

4. y=0.33x+0.33

sorry if it's wrong

Answer Link

Otras preguntas

why is it important to eat enough protein
There are ten landforms regions in Mississippi. a. Which two in western Mississippi? b. Which five are located in northern Mississippi? c. Which three are
A branch of mathematics that uses variables
two basic properties of the solid phase are
In the atmosphere water vapor condenses to form clouds.
Who successfully planted tobacco at the Jamestown settlement?
Republicans generally favor A. a more limited role for government. B. higher taxes. C. more government programs. D. assisting all people in need.
7(3x-4)=49 how do you solve
Which important member of the feudalism system am I? I own vast amounts of land and need help protecting it from intruders. To obtain this protection I split my
Which of the following Ancient Greek concepts was NOT a significant influence on Western civilization? •Religion •Art •Mathematics •Philosophy