jamiabuchanan18
jamiabuchanan18
10-12-2020
Mathematics
contestada
is 19 equal to 4.358
Respuesta :
thammond1
thammond1
10-12-2020
Answer:
No
Step-by-step explanation:
19=19 and 4.358=4.358
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 62+ )
Otras preguntas
What is 13/4 simplified
how do you do inverse operation to solve the equation 7p=28
Y=2x. Solve using substitution 6x-y=8
WHAT Is the rate and unit rate of $7.96 for 5 Pounds
Why did some sections of the country feel betrayed by President Zachary Taylor? A. He was a Northerner who wanted California to adopt popular sovereignty. B. H
Cereal costs 2.79 for 16.4 ounces. At this rate how much does 25 ounces of cereal cost?
When an author introduces the reader to an idea and then repeats it throughout the story, he is using the literary element of __. A. irony. B. motif. C. theme.
Draw two different ways to show 43 using place value blocks
Fluorescent lights tend to emit less of what color?
The United States allows a certain amount of foreign cheese into the country each year. Which of the following is this an example of? A. embargo B. import quota