tendaddiellywo
tendaddiellywo tendaddiellywo
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

If six orange cost 534 how much one orange cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
assuming you meant $5.34 the answer would be 0.84 cents per orange
Answer Link

Otras preguntas

A historian is writing about the amendment process in the United States. Which sentence is likely to be seen in his article? Amendments may only be added if the
Describe the reasons why the decolonization of more then 75 nations resulted in problems that could leave them open to communist innfluence.
During Stalin’s reign, schools _____________________ to encourage support of Stalin and to revive Soviet nationalism. a. closed and reopened as military academi
Tell the value of n 24 - n =18
Write 0.27 as a fraction
Solve : 8-(4c-5)=11
Why did the London Company sponsor the Jamestown settlement?
Who successfully planted tobacco at the Jamestown settlement?
Simplify 5(MN + 1) - 5.
Place the species in the order in which they appeared on Earth.