Seudónimo
Seudónimo
11-10-2016
Mathematics
contestada
Divide 4 equal bagels by 5 people
Respuesta :
Аноним
Аноним
11-10-2016
each person would get .8 of a bagel
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 75+ )
Otras preguntas
a box of rice cakes costs $1.95. What is the greatest number of boxes of rice cakes Jared can buy with $10?
why was the Ottoman Empire an important place for Muslim scholars and religious leaders ?
How many soldiers were killed, wounded, or missing in this battle? (How many casualties were there?)
what is 3/4 divided by 1/24
What is 151/24 simplified
what differentiates the isotopes of an element?
One winter the cost of bananas cost $0.80 per lb. The next winter the cost was $1.05 per lb. What was the percentage increase?
What is the middle of a flower called?
How many Americans died in Vietnam War?
20 POINTS! someone? Profit qs...