tinyaw05
tinyaw05 tinyaw05
  • 11-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please help me ASAP

Please help me ASAP class=

Respuesta :

renaemeldrum
renaemeldrum renaemeldrum
  • 11-05-2020

Answer:

2 dollars for each

Step-by-step explanation:

13 - 5 = 8

8 divided by 4 = 2

Answer Link

Otras preguntas

Basically only on the facts in the diagram, which triangle criterion can you use to prove that triangle ABC and ABD are congruent
simpilify the expresssion 2+3i/4+3i
Occurs where continental slope levels off and sediment accumulates
A quadrilateral has interior angle measures of 65°, 75°, and 121°. What is the measure of the fourth interior angle in the quadrilateral?
Kendra owns a restaurant. She charges $3.00 for 2 eggs and one piece of toast, and $1.80 for one egg and one piece of toast. How much does Kendra charge for an
Please help,Thanks;)
Which ratio is not equivalent to 48/64 ? A. 2/3 B. 6/8 C. 12/16 D
Tierra bought 4 3/8 yards blue ribbon and 2 1/8 yards yellow ribbon for a craft project. how much more blue ribbon than yellow ribbon did Tierra by
What is the unit of measurement for force?
Which of the following is typically included in a stock listing? The company's SEC registration credentials The predicted price of the stock over the next year