live4dramaoy0yf9
live4dramaoy0yf9 live4dramaoy0yf9
  • 11-04-2019
  • Mathematics
contestada

Help with this question, please. I need serious help!!

Help with this question please I need serious help class=

Respuesta :

nbayoungboy0421
nbayoungboy0421 nbayoungboy0421
  • 11-04-2019

I think the answer is either b or c

Answer Link
NotSaying55
NotSaying55 NotSaying55
  • 11-04-2019

I believe the answer is B.

Answer Link

Otras preguntas

Sally's grocery store is selling eggs for $1.56 a dozen .what is the unit price per egg
-Linear Inequalities Word Problems HELP CHECK: •Andrea's salary is $1200 a month plus 4% (0.04) commission on all her sales. What must be the amount of sales s
How many solutions does they equation 4s + 8 = 3 + 5 + 4s have?
What were the goals and terms of the homestead act?
The property that says you can add or multiply numbers in any order without changing the answer is called the ____ Property.
Analyze what murrow means when he quotes shakespeare and says, “the fault, dear brutus, is not in the stars but in ourselves.”
The initial Spindletop gusher blew the top off its derrick. What is the best inference about this? A. The derrick was poorly constructed. B. The derrick would n
Three candidates are running for the office. The third- and second-place candidates received 28 and 98 votes, respectively. There were no ties. If the winner re
How the media impacts our values and beliefs about marriage both on a positive and negative way
Different reaction to grief from different cultures?