Seudónimo Seudónimo
  • 13-02-2019
  • Mathematics
contestada

Please answer i will give brainliest

Please answer i will give brainliest class=

Respuesta :

Sade1172
Sade1172 Sade1172
  • 13-02-2019

C is the correct answer! You find this by turning the fractions into decimals!

2.6666666666666666666666666666667* 0.625= 1.6666666666666666666666666666667

ooor

2 2/3* 5/8 = 1 2/3

I hope this helps!

p.s. have any more questions? Post the question and comment the link below!

Ciao!

♥, Sadie  

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is not an example of an orogenic landform? Appalachians Rockies Himalayas Colorado Plateau
Product is related to components as sentence is related to: books stories paragraphs words nouns
what is the difference of the whole number and the mix number 6- 1 7/8
Which of the following is NOT a good way to research a product? a. Ask friends and family members who have bought similar items. b. Compare advertisements for t
Name the main economic questions that all countries face. 1What goods and services will be produced? 2Who will be the president of the country? 3How will goods
how long ago did the beganNeolithic Revolution
you earned a 90% on a science test yoy answer 18 questions correctly how many questions were on the test
500ml bottle unit cost is $2.10 The unit price of the hair shampoo is given in cents per 100 millilitres (mL). What is the unit price for the hair shampoo when
what is 39% as a ratio
what is 1/3 divided by 5/7