abboolal093
abboolal093 abboolal093
  • 10-03-2016
  • Mathematics
contestada

oranges are sold 5 for $12 how much will be for $84

Respuesta :

shygary
shygary shygary
  • 10-03-2016
multiply up the 3 numbers and you can get your answer
Answer Link

Otras preguntas

how many tons of coal were carried by titanic when she left england on april 10, 1912
math,the opposite of 10/7
what happens when a continental plate splits apart
Why do more than 90 percent of people in China live in the eastern third of the country?
How do I write the following as an Algebraic Expression W lunches at $9 each. Please help
Maria is reading a humorous story in which many of the ideas are downplayed or treated casually. Which literary device is the author using in the story?A.symbol
How do I determine the angles of a triangle if only given 1 angle?
How many times can 26 go into 59
How do molecules in a solid differ from those in a liquid or gas
please help i would greatly appreciate it :D