vanessamachado97 vanessamachado97
  • 13-01-2023
  • Mathematics
contestada

10. Grapes are on sale for
$2.36 per pound.
Pounds
0.75
1.25
2
2.5
Total Cost


Number 10

10 Grapes are on sale for 236 per pound Pounds 075 125 2 25 Total Cost Number 10 class=

Respuesta :

Otras preguntas

Brittany is making hair bows to sell at a craft show. Each hair bow requires 3/4 yard of ribbon.Brittany plans to make 50 bows.How many yards of ribbon does Bri
what is the role of the gall bladder
Question 1 (Fill-In-The-Blank Worth 1 points) Yo hablo con la ______________ cuando yo necesito una habitación en el hotel. Answer for Blank 1: Question 2 (Fill
can some one help me to answer these questions in paragraph some one can write a paragraph for me please people help
Solve the formula for the specified variable N=(1/6)rm what is r
Please help and explain
Why did the jamestown colony to prosper in spite of hardship
three more than a number is 12
Determine the explicit form of the function that describes the sequence below. 16, 24, 36, 54, . . .
(6,-2),(r,-6),m=4 find the value of r so that the line passes through each pair of points has a given slope