aleenamin2011 aleenamin2011
  • 10-11-2022
  • Mathematics
contestada

Nine lemons cost $4.
Use the table to determine how many lemons can be bought for $20
Lemons 9 18 27 36 ?
Cost $4 $8 $12 $16 $20

Respuesta :

Otras preguntas

what should i write my book about it has to includee a supernatural theme
yall what do ya think shaped ya feelings bout science classes?
4. Partnership programs between schools and the owners of local automotive service shops that allow students to earn school credit and a wage by working in comm
A ,b,c or d? I need help pls help me
The change in frequency of bean types over generations demonstrates how natural selection drives evolution by changing allele frequencies within a population. a
I need help please help me
at night we realese carbon dioxside what change of matter is shown​
Read the sentences. Jasmine grabbed a hat and gloves. Then she headed outside to play in the snow with Benita and Logan. She found them building a snowman. Whi
How are you?? (A+b)222
f=((-1,1),(1,-2),(3,-4)) g=((5,0),(-3,4),(1,1),(-4,1)) find (f/g)(1)