xKirishimaEijirox
xKirishimaEijirox xKirishimaEijirox
  • 10-03-2021
  • Mathematics
contestada

help please I dont understand this math problem

help please I dont understand this math problem class=

Respuesta :

bojo170
bojo170 bojo170
  • 10-03-2021

Answer:

24

Step-by-step explanation:

4*3*2=24 there your answers I hope this helps

Answer Link
estephany2 estephany2
  • 10-03-2021

Answer:

24

Step-by-step explanation:

4×3×2=24 good luck! :)

Answer Link

Otras preguntas

A house costs $600 more than 12 times the lot on which it was built. If the lot cost x dollars, what did the house cost? Which expression represents this? $600
What are the points called that are on each end of the prime meridian
What organelle uses oxygen to burn glucose for energy?
why do tobacco try to quit the habit
Which set of rational numbers is correctly ordered from least to greatest circle your answer.Use a number line to help find your answer. A.-0.48,-0.47,-0.46,0.4
In the real world, orbiting objects such as satellites and stations do not need to be constantly accelerating. What is different about the real world satellites
One pound of grapes costs $1.55. Which equation correctly shows a pair of equivalent ratios that can be used to find the cost of 3.5 pounds of grapes? A First
Mi mamá no ________ hablar el inglés cuando primero llegó aquí.
Find the product of 20x9x5. Tell which property you used.
B2Br6+HNO3--->B(NO3)3+HBr